+90 232 461 14 14 TUNA MH. SANAT CD. SELÇUKLU İŞ MRKZ NO:17 D:121 BORNOVA / İZMİR info@derkokozmetik.com

HAKKIMIZDA

Derko Kozmetik, 2003 yılında kozmetik sektöründe faaliyete başlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne, yetişmiş uzman kadrosu ile günün trend gelişimini sürekli yakalamaya çalışan, kesintisiz ve kaliteli hizmet sağlayan, sürekli müşteri memnuniyetin ilke edinen, değişime ve gelişime açık bir şirket olarak yaratıcı ve doğru çözümler sunmak firmamızın genel prensibi olmuştur.

Derko kozmetik, sektörün ihtiyaçlarını önceden görebilen, profesyonel kadrosu ile en kısa sürede sonuca ulaşabilecek çözümleri oluşturmuş ve bu seviyeyi en üst düzeyde tutarak sürekli kaliteyi hedeflemiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün grubumuzu uygun fiyatlarla sunabilmek ve satış desteği ile hizmet bütünlüğünün sağlanması firmamızın prensipleri arasında yer almaktadır.

Müşterilerimizin daha çok teknolojiden faydalanarak verimliliklerini arttırabilmelerine, maliyetlerini düşürebilmelerine, hizmette süreklilik sağlayabilmelerine ve yeni iş alanlarının geliştirilebilmesine yardımcı olmak hedefi taşımaktayız. Müşterilerimizle güvene dayalı sürekli ve kalıcı ilişkiler kurmayı, ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetler geliştirerek doğru ürünü ve hizmeti doğru yerde kullandırabilmeyi hedeflemekteyiz.

Derko Kozmetik, 2003 yılından beri L’oreal Vichy ve La Roche Posay markalarının eczane kanalı güney Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.